1 / 3
ЗЕЈМИШТЕ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
8 €
25.12.2022 18:18

Штип / Штип

Квадратура:

10226 m²

Тип на земјиште:

Останато

фотоволтаични фотоволтаични фотоволтаични

Се продава плац во Штип, Катастарска општина: ТРИ ЧЕШМИ-ВОНГРАД, КП 308/2, со површина од 10226м2. Се наоѓа на регонален пат Штип - Скопје, покрај плацот има пат - засега не е опфатен со ДУП.
12 – 14 евра по м2 погоден за индустрија, фотоволтаични системи, салони, конфекција и слично.
Лица за контакт
077/975-196
070/210-714

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам