1 / 12
АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - нов
10 €
27.06.2022 12:41

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

86 m²

Греење:

Друго

СЕ ИЗДАВАТ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ ОД
180м2
90м2
86м2

уредување по ваша потреба

цена 10-15евра од 1м2Изнајмуваам дуќан во центарот на Штип на одалеченост 100м од плоштад Слобода на ул.Вита Поп Јорданова бр.2.
Дуќанот се наоѓа на приземје има 86м2 со два посебни влезови, погоден е за секаква намена. Објектот е нов изграден и неговото уредувањето ќе биде според вашите потреби и барања.

Изнајмувам дуќан во центарот на Штип на 150м од плоштад Слобода на ул.Борко Левата бр.1.
Дуќанот се наоѓа на приземје има 95м2 погоден е за секаква намена.
Објектот е нов изграден и неговото уредувањето ќе биде според вашите потреби и барања.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам