1 / 4
СЕ ПРОДАВА ПЕЧКА 6 ка - БИТОЛА
1 €
30.05.2022 17:05

Битола / Битола

Се продава термоакомулациона печка 6 ка која целосно е исправна и е во функција. Контакт: 070 782101 Сашо

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Сашо И.
Потврден огласувач
070782101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам