1 / 3
KRASTOVI BURINJA
150 €
18.09.2022 11:54

Куманово / Куманово

Se prodavat 2krastovi burinja ot 150litri ne koristeni za vino i rakija.
9000den

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078365116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам