1 / 5
Flame Heater 900W - Aparat za zatopluvanje
1.100 МКД
01.12.2021 10:42

Охрид / Охрид

🏠 Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Flame Heater Апарат за затоплување со керамички дизајн кој ви нуди моментална топлина. Aпаратот се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор. Одличен за догревање на помали простории за вашиот дом, спална соба, купатило или дневен престој. Троши многу малку електрична енергија така да вашите сметки за струја ке останат непроменети.

☑️ Јачина: 900W
☑️ Дигитален лед дисплеј
☑️ Должина - Ширина: 16.5 x 11.5 x 9.5 cm
☑️ 2 брзини на работа (споро и брзо греење)
☑️ Тајмер на работа од 1 до 12 часа
☑️ Автоматска функција на исклучување
☑️ Безбеден керамички елемент за загревање
☑️ Далечински управувач

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Ukrasni LED Svekji

100 МКД

Stegac za koleno

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам