iPad 2021 256 giga NOV
29.800 МКД
24.11.2022 19:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV
Se prodava skroz nov, kupen 11.2021 od Istyle so garancija 1 godina do 11.2022.
NOV, nekoristen so se kutija polnac garancija se komplet..
Cena 29.800
Zvonete SAMO na 078 374 479

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075908613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам