1 / 3
Se prodavaat 2 gumi 205 55 16 M S
399 МКД
Цената е фиксна
24.05.2022 22:38

Кисела Вода / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Se prodavaat 2 gumi vo dobra sostojba all seasons 400 denari od guma


Samo na ovoj broj!!!!
070 286 636
070 286 636
070 286 636

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Oli
Потврден огласувач
071227195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам