1 / 4
Parceli od 2164m2 do 5010m2 vo s.Neprošteno
15 €
22.09.2022 09:52

Теарце / Тетово

Квадратура:

2164 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat parceli vo selo Neprošteno.

- Parcela so vkupna površina od 5010m2.
- Parcela so vkupna površina od 3750m2.
- Parcela so vkupna površina od 2164m2.
- Parcela so vkupna površina od 3280m2.

Locirani se na 350 metri od glavniot pat.
Cena: 15 evra/m2.

https://miloshevski.mk/

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955

Šifra: 0521721

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat dve katastarski parceli na Kale

20000 €

Parcela od 3540m2 vo selo Žilče

15 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам