1 / 12
ARCTIC CAT 4x4 650ccm
4.500 €
18.06.2022 20:25

Струга / Струга

Марка:

Arctic Cat

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2007

Модел:

ATV QUAD

Километри:

5000

SE PRODAVA MOTOROT VISTINA VO SUPER SOSTOJBA SO STRANSKI DOKUMENTI KANADA NA NEGO SE SMENETI KOCNICITE NAPRED NAZAT SMENETO JE ULJE VO MOTOR MENUVAC I DEFERENCIJAL SMENETI SE SITE MANZETI NAPRED NAZAT A GI IMA OSUM 4X4
FUNKCIONIRA SUPER ZA SIOT OVOJ SERVIS DAVAM GARANCIJA SO MOJ POTPIS MOZE ZAMENA SAMO ZA KOLA ILI MOTOR SKUTER DO 300 CM DAJTE PONUDA ODGOVARAM SAMO NA TELEFON KOJ IMA POTREBA OD TAKOF MOTOR POVELETE

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам