1 / 2
Perac karcher
2.000 МКД
09.03.2023 20:00

Струга / Струга

Poloven motorot si raboti, nema mnogu kompresija, mu treba servis treba da se smenat gumicite. Go davam ko za dellovi.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам