1 / 1
ALFA PLAM COMMO 15
60.000 МКД
Цената е фиксна
23.06.2022 16:08

Битола / Битола

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, redovno i temelno čisten! Ispraven 100% proverka kade sakate! Se prodava poradi preseluvanje.
Gratis dobivate specijalna italijanska pravosmukalka za čistenje na peleti!

https://alfaplam.mk/en/product-details/commo-15

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Vangel
Потврден огласувач
078343878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам