1 / 3
Пумпа пумпи pumpa za voda
1.200 €
25.11.2022 10:13

Прилеп / Прилеп

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Редуктори редуктор reduktor reduktori

300 €

Digalka kran vitlo дигалка кран витло

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам