1 / 3
Кран витло врапче kran vitlo vrapce
500 €
21.09.2022 21:38

Прилеп / Прилеп

Исправно комплет со мачката за движење и даљинско. Со еднаш пустена сајла крева 500 кг а двојно пустена еден тон

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам