1 / 2
SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe SSD
900 МКД
04.06.2022 08:45

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam malku koristen SSD SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe SSD,
Info od Crystal disk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

TTtt
Потврден огласувач
078803931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам