1 / 11
OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL
По Договор
01.02.2023 09:50

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Agila

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL OPREMA

KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ORIGINAL BANDAZI OPEL
ORIGINAL RADIO CD OPEL
10 x AIR BAG
ABS
ESP
MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
I DR OPREMA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

POGODNA ZA VOZAC POCETNIK

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI NA KREDIT PREKU STOPANSKA BANKA (samo za onie koinprimaat plata preku stopanska banka)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Igman 25
Потврден огласувач
075899910 078474620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам