1 / 1
D 920, HDD 160GB, 2GB ram,500w,DVD RW
2.200 МКД
01.12.2021 21:38

Битола / Битола

se prodavaat ispravni delovi za pc
Pentium D 920 dual core 2.80ghz 4mb cache
+cooler za procesor
Ram Kingston 2x1GB DDR2
HDD 3.5' 160GB
napojuvanje 500W
DVD RW
i kukiste za niv

+ graficka Geforce gts450 1GB

nema samo maticna ploca (potrebna e socket LGA 775)

se komplet evtino 2200den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

andrey
Потврден огласувач
075791665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам