1 / 11
ZEBRA ZAVESI ЗЕБРА ЗАВЕСИ
20 МКД
28.08.2022 22:58

Скопје Центар / Скопје

Zebra zavesi
MIni Zebra zavesi
Vertikalna zebra
Izrabotka i montaza na zavesi po merka golem izbor na platna od odlicen kvalitet

077-959-999

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077959999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам