1 / 10
Хемиско Чистење Автомобили
2.200 МКД
Цената е фиксна
26.03.2022 21:54

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Внатрешно чистење
- Усисување детално
- Чистење седишта (вадење на седиштата по ваша желба)
- Чистење на подот
(и секој тапацир по ваша желба)
- Чистење на клима каналите 🦠
- Гепек
🔬И ДО СЕКОЈ НАЈСИТЕН ДЕТАЛ ВО АВТОМОБИЛОТ.
Користење на профи апаратура и хемикалија 🧪

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

toshe
Потврден огласувач
070760704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам