1 / 3
Pecka
1 €
29.11.2022 18:09

Гази Баба / Скопје

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb
vo mnogu dobra sostoja dvete se napraveni servis kako novi se moze da se vidat vo sekoe vreme .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

buli
Потврден огласувач
071271573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам