1 / 9
Konduri za skijanje, Alpina, Lowa, Techica
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2022 15:43

Аеродром / Скопје

Detski chizmi
Technica br. 34 – 40 eur
Lowa br. 36.5-37 – 40 eur
Zenski Chizmi
Alpina br. 39-40 samo ednash koristeni, kako novi – 70 eur (PRODADENI)
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4150970
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3096522

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071311103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам