1 / 8
SPRINTER 312 KOMBE MINIBUS MOZE ZAMENA
3.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 20:58

Струга / Струга

Mercedes Sprinter 312, 1999 godina, 2.9 cm3, 90 kw, registriran cela godina, do Noemvri 2022-ra, so novi gumi, novi amortizeri, 18+1 sediste, bez nikakov problem, tehnicki ispravno komplet. Motor, menuvac, diferencijal, kardan odlicni. Zabeleski ima samo mali karoseriski.
Prodavam i minibus Iveco Bolero 59.12 so 30 sedista 2800cm3, 1997 godina vo odlicna sostojba, tehnicki ispravno, bez nikakov problem, so mali karoseriski zabeleski.
Moze zamena so doplata za minibus
od 20 - 23 sedista ili avtomobil.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Gjuro
Потврден огласувач
071220802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам