1 / 3
Snowboard Rossingol Retox
12.000 МКД
Цената не е фиксна
03.12.2022 09:47

Битола / Битола

Snowboard ROSSINGOL RETOX 150cm
Vezovi Raiden Zero

077-898-691 Martin

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072-311-262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам