1 / 5
MAN TG460A XXL
По Договор
02.12.2021 14:17

Дојран / Гевгелија

Се продава камион марка MAN TG460A XXL 2003 година, комплетно ремонтиран пред 2 месеци со нови гуми, комплет со приколка SCHMITZ 2003 година со сите 6 нови гуми. Регистрација на Камион и приколка до 06.2022 година. Може продажба и со се фирма. Цена по договор. Повеќе инфо на 070544980.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
070544980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам