Se izdava dvosoben stan vo Topansko Pole
1 €
29.03.2022 15:07

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Metodija Mitevski, Topansko pole

Se izdava dvosoben Stan vo Topansko Pole na ulica Metodija Mitevski na prizemje, renoviran pred nekolku godini, namesten. Za povekje informacii javete se na telefon 070274116

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Admir
Потврден огласувач
070274116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам