1 / 3
Postole za golem fleks
1.300 МКД
02.12.2021 15:44

Струга / Струга

Domasna izrabotka mnogu jako izraboteno, ima i llageri i feder sto vrakjat nazad mojt da secish pod agoll.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам