1 / 10
IVECO EUROKARGO 75 15 kiper
9.900 €
Цената е фиксна
10.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:54

Кисела Вода / Скопје

Registriran do maj 2023 god. dobri gumi 150 ks 6 klipa so bospumpa
Ates kiper 4m3
Vozdushno sedishte
6+1 brzini 2000 godina
Pominato 250.000 km
Kontakt 070 311 361

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Jonce
Потврден огласувач
070311361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам