1 / 8
Peugeot 206
1.800 €
Цената е фиксна
02.12.2021 17:23

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava peugeot 206 1.4 hdi motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
078418399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам