1 / 4
Volkswagen Caddy Trend 1.6 TDI
7.500 €
14.02.2023 12:24

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Caddy Trend 1.6 TDI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075302702
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes-Benz Vito

22000 €

Patnicko VW Transporter

14000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам