1 / 1
Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство
По Договор
25.05.2023 11:47

Прилеп / Прилеп

Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство ,опремена . Цена по договор . Контакт:075252837

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
076 580 179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам