1 / 4
Prodavam graficki za pc
10 €
11.12.2021 18:01

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Skoro novi se broj za kontat 075673555
GIGABAYTE I SILENT9400GT

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

RIKO
Потврден огласувач
077530988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам