1 / 4
Shitet desktop kompjuter per gaming
150 €
02.12.2021 23:24

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Shitet kompjuteri HP
Procesori I5-3470
8 gb ram
750 gb HDD
Grafika RADEON R5
Mund te luash loja si GTA V,FAR CRY 3,4, MAFIA 2, FORTNITE, VALORANT,BATMAN BEGINS edhe shum tjera,

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

zeqirialdin@gmail.com
Потврден огласувач
076444758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам