1 / 8
Rezervari za Nafta-Hidraulika
123 €
02.06.2022 13:45

Брвеница / Тетово

REZERVARI- ZA NAFTA I HIDRAULIKA

Rezervar per naft dhe Hidroll
MAN ,MERCEDES etj.

Fuel Tank 62x67x160 cm -700 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 62x67x95 cm -380 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 70x70x175 cm -850 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 55x64x105 cm -400 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 62x67x80 cm -350 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 62x67x100 cm -450 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 62x67x1320 cm -500 LITER
Fuel Diesel fuel Tank 62x67x70 cm -300 LITER
Oil Tank 55x64x38 cm -120 LITER

0038971-787-148

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам