1 / 2
Се продава справа за стомачни и нозе
4.500 МКД
23.12.2021 19:08

Куманово / Куманово

Се продава нова справа за стомачни и нозе АВ Trainer.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078411636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам