1 / 1
Pecatnica
1 €
Цената не е фиксна
03.12.2021 10:47

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Pecatnica Eko Kolor vi nudi :
-Kartonska fina ambalaza kako kutii za aluminiumska
folija , lokum, pomfrit, krofni i dr.
-Flaeri
-Papki i Memorandumi
-Brosuri i Katalozi
-Knigi i Monografi
-Nalepnici i Etiketi
-Kalendari
-CMR
-Kancelariski Materijali
-Plakati
I mnogu drugi proizvodi od hartija.

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070/272 853
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам