1 / 8
SxS Polaris General 1000 EPS 105ks
1 €
03.12.2021 13:14

Боговиње / Тетово

Марка:

Polaris

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2017

Модел:

General 1000

Километри:

10000

Motorot e vo mnogu dobra sostojba
Dodatna oprema:
Predno i zadno staklo so brisac,
Vrati so Prozorci,
Parno greenje
Maxxis offroad gumi
Set Gusenici Camso (moze i bez niv)
Moze da se vidi na lice mesto!
Cena po dogovor!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Drilon
Потврден огласувач
071389110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам