1 / 4
Frizider dupla vitrina za suvomesnati proizvodi
300 €
26.03.2022 08:52

Велес / Велес

Se prodava frizider dupla vitrina za suvomesnati proizvodi ispravna.

Kontakt broj. 070506431 samo na viber

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

grozde
Потврден огласувач
078342515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам