1 / 4
ASUS TRANSFORMER TF 700 KL prv sopstvenik
6.000 МКД
Цената е фиксна
09.01.2022 12:03

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Asus

Големина на екранот:

10" инчи

Fiksa cena za ponisko ne me barajte
Kako nov

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

000
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам