1 / 7
MAN TGL8.180
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2021 15:46

Бутел / Скопје

Nosivost 5T,
4580cc
132KW
Pominati 900000Km od remont.
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076272021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам