1 / 1
Elektricar
По Договор
14.09.2022 20:19

Ѓорче Петров / Скопје

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski svetla,zidni svetla.
Za povekje info na tel....

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075581489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам