1 / 5
MADZUN
400 МКД
21.11.2022 10:38

Неготино / Неготино

MADZUN DOBIEN SO VARENJE NA SIRA OD GROZJE OD SORTITE KRATOSIJA I KABERNE SOVINJON BEZ NIKAKVI DODATOCI SAMO VARENJE MINIMUM 10 CASA NA STROGO KONTROLIRANA TEMPERATURA

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

PETRE
Потврден огласувач
070561040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам