1 / 7
Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 70KW
5.350 €
31.07.2022 12:36

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

-Opel Corsa 1.3 CDTI 70kw
-Servisirana
-Tempomat
-Start-Stop

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lundrim
Потврден огласувач
+38970850855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам