1 / 12
Moleri,gletuvanje,kracenje,molero farbarski uslugi
1 МКД
23.11.2022 08:30

Кисела Вода / Скопје

izrabotka na:
1.molerajski uslugi-gletuvanje-krecenje-opsivki-Sahara,
2.izranotka na gips karton spustani plafoni, skrijeni svetla,kaskadi,TV-komodi,sankovi,pregradni dzidovi,
3.izrabotka na lepak mreza,abrib,lepenje stiropor,
4.izrabotka na fasadi
RABOTIME SO NAS ILI SO VAS MATRIJAL
ZA DOGOVOR NA BROJOT 078242993

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам