1 / 6
Iveco euro star slep
12.900 €
02.01.2023 17:42

Скопје Центар / Скопје

Se prodava kamion za slep sluzba iveco euro star 1998 god klima retarder jastuci 375 konja platforma 7,30 x 2,55 vitlo hidraulicno 20 tonsko nosivost po kniska 6 toni CENA PO DOGOVOR. Moze i zamena za kamion so kran 070553038

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

hari
Потврден огласувач
070553038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам