Вработен бара дополнителна работа
1 €
04.12.2021 08:09

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

вработен има потреба од дополнителна хонорарна работа без пријава, женет сум, сопруга месец со дете на пат, без избирања и за помала дневница

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам