1 / 3
QUAD 303, 33 i fm 2 Lampaš
7 €
03.07.2022 09:27

Прилеп / Прилеп

PRODADEN E TUNER FM 2 LAMPAS ,Samo za požnavači ,eden od najdobrite vintage kompleti koj dava zvuk lampaški i do denes mnogu baran od edna od najcenetite firmi na svetot Quad....
snaga 303 cena 300 evra, predpojačalo 33 cena 250 evra , možna zamena so vaša doplata

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

miroslav mavroski
Потврден огласувач
076450036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам