1 / 6
Dukan ili kancelarija vo TOP lokacija!
300 €
07.09.2022 16:33

Чаир / Скопје

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Dukanot e pogoden za firmi i kancelarii.Se naoga vo centarot na Cair sproti Vero,nad Topshop dukanot.Vredi da se vidi!
Kontakt tel : 070-845-610

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Nik
Потврден огласувач
070756108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам