1 / 7
INVENTAR RESTORAN PECHKA PIZZA PICA SALATERKA TOSTER
1.000 €
Цената е фиксна
22.05.2023 09:23

Велес / Велес

PRODAVAM RAZEN INVENTAR ZA RESTORAN
PECKI 2 FORTIS NA PLIN SO SHAMOT I NA PLEHOVI, POSTOLJE ZA PECKITE SO DRZACI ZA PLEHOVI, TOSTER ZA VAFLI, LOPATI ZA PICA I PITA, PECURKA GREALKA NA PLIN, DRZACI ZA CHASHI NA SHANK, PROTIVPOZARNI APARATI 3... SETO NAVEDENO KOMPLET 2000 EVRA ILI POSEBNO NA PARCE PECKA 1000 EVRA, POSTOLJE 300 EVRA, GREALKA 5000 DEN, TOSTER ZA VAFLI 200 EVRA...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
071317713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам