1 / 4
Prodavam 2 lusteri
2.000 МКД
2.500 МКД
28.06.2022 14:10

Бутел / Скопје

Prodavam dve lusteri so zaednicka cena od 2000den

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
070910788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам