1 / 10
RENAULT MODUS 1.5 104ks
3.500 €
07.01.2022 12:41

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Modus

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Renault Modus 1.5 dci
mnogu ekonomicna.
Kolta e vo perfektna sostojba, bukvalno bez nitu edna mana, se na nea e funkcionalno, nema potreba od nikakvi vlozuvanja. Od oprema poseduva:
- x6 airbag
- abs
- servo
- klima
- podesuvanje na sedista i solan
- el. Na stakla
Kolata ima 4ri novi gumi, gi ima napraveno site servisi.
Vredi da se vidi, samo za seriozni..!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NEGOTINO
Потврден огласувач
076717400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам