1 / 1
Gradezna parcela .plac
20.000 €
21.05.2022 17:22

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste ind.zona Sv.Nikole 1800m2 namena G2 so plan za objekt od 700 m2 plateni komunali i izvadena gradezna dozvola.granici so avtopat Sv nikole -Skopje

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078443959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам